ul. Kowalska nr. 4 ,20-115 Lublin
ul. Kowalska nr. 4 ,20-115 Lublin

Pracownicy

Pracownicy

Iwona Rodak – nauczyciel języka polskiego, opiekun szkolnej gazetki „Naszym zdaniem”
Absolwentka filologii polskiej i prawa (KUL). Nauczyciel dyplomowany i egzaminator maturalny. Przez pewien czas pracowała jako dziennikarka, doświadczenie zdobywała też podczas praktyk w więzieniu dla recydywistów, tęskniła jednak za szkołą, w której do dziś pomaga innym spełniać marzenia – nie tylko literackie.
Najchętniej urodziłaby się w wieku XIX (gdyby tylko mogła korzystać wtedy z ciepłej wody w łazience), zostałaby wówczas najpewniej sufrażystką. Lubi odpoczywać na „Pikniku pod wiszącą skałą”, wędrować po świecie teatru i liryki albo do miejsc ukochanych. Bliskie jej sercu są zwłaszcza Kielce (o każdej porze roku), ale odnajduje się też w Jerozolimie zimą czy wiosną w Lizbonie, o nadbałtyckich kurortach w pochmurne dni nie wspominając.
Przyjaźni się z bohaterami wielotomowych powieści, ceni kulturę śródziemnomorską, marzy o podróży przez Francję i ognistym flamenco. Robi wszystko, by schroniska dla zwierząt stały się niepotrzebne, szczególną miłością obdarzając koty (zwłaszcza te wolno żyjące), zarażając tym uczuciem nie tylko uczniów Śródziemia. Wszystko dlatego, że dla pani Iwony każde życie jest niepowtarzalne i bezcenne.
A na poprawę humoru pani Iwona poleca obrady rady gminy Wilkowyje z „Rancza”. (Również bezcenne)

Personal time management skills are essential for professional & personal success in any area of life.